PRIEMYSELNÁ ZÓNA SEREĎ - JUH, SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Prehľad

Potrebujete vybudovať logistické alebo výrobné centrum, ktoré urýchli prepravu vášho tovaru v rámci Slovenska i do okolitých krajín? A k tomu hľadáte pozemky, ktoré sú právne vysporiadané a, navyše, majú výbornú polohu?

Priemyselná zóna Sereď – Juh, situovaná medzi Bratislavou, Nitrou a Trnavou, poskytuje všetko, čo by mal spĺňať moderný industriálny park.

  • Rovinaté a vysporiadané pozemky so zavedenými inžinierskymi sieťami.
  • Polohu, z ktorej je všade blízko.
  • Možnosť kúpy i prenajatia pozemkov a hál.

Prečo Sereď?

Sereď, ktorá leží na juhozápade Slovenska, má výbornú strategickú polohu, a to vďaka priamemu napojeniu na R1. Významným plusom je aj prístup k štátnej ceste 1/62. Poloha priemyselného parku umožňuje rýchly presun či z Bratislavy, Nitry, Zvolena alebo zo susedných štátov, ako Rakúska, Česka a Poľska.

3 najväčšie výhody miesta:

  • strategická poloha a vybudovaná dopravná infraštruktúra,
  • možnosť štátnych dotácií a jednorazové zdaňovanie,
  • kvalifikovaná pracovná sila.

Priemyselný park PZSJ

Ak sa rozhodnete pre Priemyselnú zónu Sereď – Juh, môžete si byť istí, že nebudete mať starosti s vlastníckym právom tretej strany. Všetky pozemky sú vyňaté z pôdneho fondu a pripravené na okamžitú výstavbu. Akonáhle s nami podpíšte zmluvu, do pár mesiacov vám vybavíme územné rozhodnutie a zaistíme ako potrebné dokumenty, tak aj komunikáciu s miestnymi úradmi.

Enviromentálne prostredie

Okrem toho z celkových pozemkov 240 hektárov tvorí až 25 ha zeleň. To zabezpečuje príjemné prostredie pre zamestnancov a všetkých, ktorá sa na pozemkoch zdržujú.

Tento priemyselný park je výnimočný rôznymi ekoriešeniami. Sú dostupné nabíjacie stanice pre elektromobily, LED svietenie a na kúrenie sa používa teplo získané z chladiarenských zariadení.

Rozdelenie pozemkov

Podľa vašich požiadaviek si môžete vybrať z dostupných plôch stavebných pozemkov. Je možné ich flexibilne prispôsobiť. Koncept PZSJ je rozdelený na niekoľko sektorov.

K dispozícií sú jednotlivé plochy už od veľkosti 3 ha. 

Sklady, haly, logistika, výroba – čo z toho je pre vás?

Pozemky s celkovou plochou 240 ha sú určené na priemyselné využitie, na stavbu výrobných hál alebo skladov – podľa toho, čo vaša spoločnosť práve potrebuje. Miesto pre logistické centrum si tu našla veľká obchodná sieť predajní Lidl. Skladové a výrobné priestory vybudovala spoločnosť Mountpark.

Všetky možnosti využitia:

  • skladovacie plochy (aj na prenájom),
  • logistické centrá,
  • výrobné haly (ľahký priemysel),
  • obchodné a administratívne budovy.